Zážitkový let dvouplošníkem Bücker Jungmann - Trutnov Let dvouplošníkem Bücker Jungmann

Zážitkový let dvouplošníkem Bücker Jungmann - TrutnovZážitkový let Bücker Bü 131 Jungmann

Jste vy nebo váš blízký nadšencem létání a obdivujete historická letadla? Potom se připravte na nezapomenutelný zážitek v podobě vyhlídkového letu v dvouplošníku Bücker Bü 131 Jungmann, který sloužil jako cvičné letadlo německé armády a od roku 1935 byl vyráběn i v tehdejším Československu. Nic nemá takové kouzlo, jako když usednete do historického letadla se sedadly umístěnými za sebou v otevřeném kokpitu a nasadíte si koženou bundu, kuklu a brýle.

Chcete se seznámit s počátky létání? Pokud ano, pak je tento zážitek v podobě vyhlídkového letu v dvouplošníku Bücker Bü 131 Jungmann přesně tím, co hledáte. Pokud si myslíte, že by vyhlídkový let letadlem Bücker Bü 131 Jungmann potěšil vašeho blízkého, věnujte mu tento nezapomenutelný zážitek jako dárek prostřednictvím dárkového certifikátu.

Letoun Bücker Bü 131 Jungmann z roku 1958 je po kompletní rekonstrukci s novým motorem, což zaručuje maximální bezpečnost, ale také výkon. To je záruka nevšedního zážitku z vyhlídkového letu historickým letounem. Pilotovat bude vždy zkušený pilot, který na tomto typu letadla nalétal stovky hodin.

Průběh zážitkového letu Bücker Bü 131 Jungmann

Po zaplacení částky, která je různá dle délky vyhlídkového letu Bücker Bü 131 Jungmann, obdržíte certifikát, který můžete darovat také jako dárek svým blízkým. Předem si domluvíte vhodné datumvyhlídkového letu Bücker Bü 131 Jungmann a po příjezdu na letiště se setkáte s kontaktní osobou, která se vás ujme a sdělí vám veškeré potřebné informace. Nezbytná instruktáž před samotným vyhlídkovým letem zabere 10 minut. Budete vybaveni brýlemi, koženou bundou a kuklou, tak aby vše dokonale odpovídalo letu historickým letounem Bücker Bü 131 Jungmann. Poté vás již čeká nezapomenutelný vyhlídkový let se zkušeným pilotem.

Omezení zážitkového letu Bücker Bü 131 Jungmann

  • Období létání: od dubna do října
  • Počet osob: 1
  • Minimální výška pasažéra: 150 cm
  • Maximální váha pasažéra: 90 kg
  • Letoun je nově postavenou replikou 

Možnosti přizpůsobení vyhlídkového letu Bücker Bü 131 Jungmann

  • Délka letu: 20 minut, 30 minut, 45 minut, 60 minut
  • Lokalita: Trutnov

Videozáznam z letu a možnost pilotáže

  • Chcete zažít pocity "Báječných mužů na létajících strojích"? Umožníme Vám pilotovat část svého letu
  • NA ZÁŽITKOVÉ LETY LZE UPLATNIT ŠEKY GALLERYBETA. PŘI PLATBĚ ŠEKEM BUDE CENA NAVÝŠENA O 10%. OBJEDNÁVKU JE NUTNO PROVÉST EMAILEM.