Zážitkový let dvouplošníkem Boeing Stearman - Brno Brno

Zážitkový let dvouplošníkem Boeing Stearman - BrnoVyhlídkový let letadlem BOEING STEARMAN

Jste vy nebo váš blízký nadšencem létání a obdivujete historická letadla? Potom se připravte na nezapomenutelný zážitek v podobě vyhlídkového letu v dvouplošníku Boeing Stearman, který sloužil jako cvičné letadlo pro výcvik vojenských pilotů. Nic nemá takové kouzlo, jako když usednete do historického letadla se sedadly umístěnými za sebou v otevřeném kokpitu a nasadíte si koženou bundu, kuklu a brýle.

Chcete se seznámit s počátky létání? Pokud ano, pak je tento zážitek v podobě vyhlídkového letu v dvouplošníku Boeing Stearman přesně tím, co hledáte. Pokud si myslíte, že by vyhlídkový let letadlem Boeing Stearman potěšil vašeho blízkého, věnujte mu tento nezapomenutelný zážitek jako dárek prostřednictvím dárkového certifikátu.

Letoun Boeing Stearman  je po kompletní rekonstrukci s novým motorem, což zaručuje maximální bezpečnost, ale také výkon. To je záruka nevšedního zážitku z vyhlídkového letu historickým letounem. Pilotovat bude vždy zkušený pilot, který na tomto typu letadla nalétal stovky hodin.

Průběh vyhlídkového letu BOEING STEARMAN

Po zaplacení částky, která je různá dle délky vyhlídkového letu Boeing Stearman, obdržíte certifikát, který můžete darovat také jako dárek svým blízkým. Předem si domluvíte vhodné datum vyhlídkového letu letounem Boeing Stearmana po příjezdu na letiště se setkáte s kontaktni osobou, která se vás ujme a sdělí vám veškeré potřebné informace. Nezbytná instruktáž před samotným vyhlídkovým letem zabere 10 minut. Budete vybaveni brýlemi, koženou bundou a kuklou, tak aby vše dokonale odpovídalo letu historickým letounem Boeing Stearman. Poté vás již čeká nezapomenutelný vyhlídkový let se zkušeným pilotem.

Omezení vyhlídkového letu Aero C 104

  • Období létání: od dubna do října
  • Počet osob: 1
  • Minimální výška pasažéra: 150 cm
  • Maximální váha pasažéra: 120 kg

Možnosti přizpůsobení vyhlídkového letu Boeing Stearman

  • Délka letu: 20 minut, 30 minut, 45 minut, 60 minut
  • Lokalita: Brno - Budkovice

Možnost pilotáže

  • Chcete zažít pocity "Báječných mužů na létajících strojích"? Umožníme Vám pilotovat část svého letu.

DOPROVOD

Počet doprovázejících osob je kvůli bezpečnostním procedurám na mezinárodním letišti Brno omezen na 4 osoby, vyšší počet doprovázejících osob do areálu letiště je zpoplatněn (každá další osoba 250 ,- Kč, cena za osobu navíc se vztahuje i na děti), je nutné tuto skutečnost nahlásit naší společnosti nejpozději 5 dní předem, abychom byli schopni zajistit personál (uvést do rezervačního formuláře).