Vyhlídkový let letadlem Twinbeech C45H Praha

Vyhlídkový let letadlem Twinbeech C45H
Vyhlídkový let letadlem Twin Beech C-45H

Jste vy nebo váš blízký nadšencem amerického vojenského letectví? Potom se připravte na nezapomenutelný zážitek v podobě vyhlídkového letu v letadlem Twin Beech C-45H, který je výcvikovým a přepravním letadlem, který se začal vyrábět po druhé světové válce. Využíván byl především v americkém a britském letectvu. Tento letadlo se během více než 30 let výroby dočkalo 32 různých výrobních variant. Letadlo Twin Beech C-45H je k dispozici v originálním provedením barev M. A. T. S. Redhead v leštěném plechu a je tak k nepřehlédnutí jak ve vzduchu tak na zemi.

Chcete se seznámit s létáním ve vojenském letounu? Pokud ano, pak je tento zážitek v podobě vyhlídkového letu v letadle Twin Beech C-45H přesně tím, co hledáte. Pokud si myslíte, že by vyhlídkový let letadlem Twin Beech C-45H potěšil vašeho blízkého, věnujte mu tento nezapomenutelný zážitek jako dárek prostřednictvím dárkového certifikátu. Letadlo Twin Beech C-45H je maximálně bezpečné a pilotovat bude vždy zkušený pilot, který na tomto typu letadla nalétal stovky hodin.

Průběh vyhlídkového letu Twin Beech C-45H

Po zaplacení částky, která je různá dle délky vyhlídkového letu Twin Beech C-45H, obdržíte certifikát, který můžete darovat také jako dárek svým blízkým. Předem si domluvíte vhodné datum vyhlídkového letu letounem Twin Beech C-45H a po příjezdu na letiště se setkáte s kontaktní osobou, která se vás ujme a sdělí vám veškeré potřebné informace. Poté vás již čeká nezapomenutelný vyhlídkový let se zkušeným pilotem.

Omezení vyhlídkového letu Twin Beech C-45H

Počet osob na letadlo: 5 - letoun se pronajímá celý

Možnosti přizpůsobení vyhlídkového letu Twin Beech C-45H

Délka letu: 30 minut, 45 minut, 60 minut

CENA NA VYŽÁDÁNÍ