Vyhlídkové lety pro 4 osoby - Letiště Brno Brno

Vyhlídkové lety pro 4 osoby - Letiště Brno








Vyhlídkový let letadlem L-200 Morava

 

 Let L-200 Morava je legendární československý dvoumotorový letoun s dvojitou směrovou ocasní plochu a příďovým zatahovacím podvozkem. Pro svou oblíbenost a kvalitu je v současnosti využíván zejména pro vyhlídkové lety.

Chcete letět kamkoliv po České republice a dle individuálního přání a mít tak možnost shlédnout svá oblíbená místa z ptačí perspektivy? Pokud ano, pak je tento zážitek v podobě vyhlídkového letu přesně tím, co hledáte. Pokud si myslíte, že by vyhlídkový let potěšil vašeho blízkého, věnujte mu tento nezapomenutelný zážitek jako dárek prostřednictvím dárkového certifikátu. Vyhlídkový let je optimální variantou pro náročné pasažéry, přesto je jedním z nejlevnějších v nabídce zážitků. Pilotovat bude vždy zkušený pilot.

Průběh vyhlídkového letu

Po zaplacení částky, která je různá dle délky vyhlídkového letu, obdržíte certifikát, který můžete darovat také jako dárek svým blízkým. Předem si domluvíte vhodné datum vyhlídkového letu a po příjezdu na letiště se setkáte s kontaktní osobou, která se vás ujme a sdělí vám veškeré potřebné informace. Poté vás již čeká nezapomenutelný vyhlídkový let se zkušeným pilotem.

Omezení vyhlídkového letu

  • Počet osob na letadlo: 4 - letoun se pronajímá celý

Možnosti přizpůsobení vyhlídkového letu

  • Délka letu: 15minut, 20 minut, 30 minut, 45 minut, 60 minut
  • Lokalita: Brno

DOPROVOD

Počet doprovázejících osob je kvůli bezpečnostním procedurám na mezinárodním letišti Brno omezen na 4 osoby, vyšší počet doprovázejících osob do areálu letiště je zpoplatněn (každá další osoba 250 ,- Kč, cena za osobu navíc se vztahuje i na děti), je nutné tuto skutečnost nahlásit naší společnosti nejpozději 5 dní předem, abychom byli schopni zajistit personál (uvést do rezervačního formuláře).