Vyhlídkové lety pro 3 osoby - letiště Benešov Benešov

Vyhlídkové lety pro 3 osoby - letiště BenešovVYHLÍDKOVÝ LET LETADLEM ZLÍN Z43,  benEšov

Chcete letět kamkoliv po České republice a dle individuálního přání a mít tak možnost shlédnout na svá oblíbená místa z ptačí perspektivy? Pokud ano, pak je tento zážitek přesně tím, co hledáte. Pokud si myslíte, že by vyhlídkový let potěšil vašeho blízkého, věnujte mu tento nezapomenutelný zážitek jako dárek prostřednictvím dárkového poukazu. Vyhlídkový let je optimální variantou pro náročné pasažéry, přesto je jedním z nejlevnějších v nabídce zážitků. Letadlo pilotuje vždy zkušený pilot.

PRŮBĚH LETU

Po zaplacení částky, která je různá dle délky letu, obdržíte dárkový poukaz, který můžete darovat svým blízkým. Předem si domluvíte vhodné datum vyhlídkového letu a po příjezdu na letiště se setkáte s kontaktní osobou, která se vás ujme a sdělí vám veškeré potřebné informace. Poté vás již čeká nezapomenutelný vyhlídkový let se zkušeným pilotem.

OMEZENÍ LETU

  • Počet osob na letadlo: 3 - letoun se pronajímá celý

MOŽNOSTI PŘIZPŮSOBENÍ

  • Délka letu: 15minut, 20 minut, 30 minut, 45 minut, 60 minut
  • Lokalita: Benešov - Nesvačily

NA ZÁŽITKOVÉ LETY LZE UPLATNIT ŠEKY EDENRED CZ A GALLERYBETA SPOLEČNOSTI LE CHEQUE DEJEUNER. PŘI PLATBĚ ŠEKEM BUDE CENA NAVÝŠENA O 10%. OBJEDNÁVKU JE NUTNO PROVÉST EMAILEM.