Tandemové seskoky

Tandemový seskok od 3400Kč

 

Chcete prožít ten pravý adrenalin ve vzduchu? Vyzkoušejte si na vlastní kůži vzrušení při tandemovém seskoku padákem. Již samotná příprava na tandemový seskok vám zaručené vlije krev do žil. S letadlem vyletíte až do výšky 4000 metrů, kde se budete z otevřených dveří letadla dívat na nekonečnou hloubku mezi vámi a zemí. Volný pád po seskoku z letadla vám zaplní tělo adrenalinem. Tento pocit zažijte jen při tandemovém seskoku padákem. Po otevření padáku si už v klidu prohlédnete okolní krajinu z ptačí perspektivy. Po dopadu budete plní nezapomenutelných dojmů z tandemového seskoku padákem

Chcete se dozvědět jaké to je volně padat vzduchem? Pokud ano, pak je tento zážitek v podobě tandemového seskoku padákem přesně tím, co hledáte. Pokud si myslíte, že by tandemový seskok padákem potěšil vašeho blízkého, věnujte mu tento nezapomenutelnýzážitek jako dárek prostřednictvím dárkového certifikátu.

NA ZÁŽITKOVÉ LETY LZE UPLATNIT ŠEKY GALLERYBETA. PŘI PLATBĚ ŠEKEM BUDE CENA NAVÝŠENA O 10%. OBJEDNÁVKU JE NUTNO PROVÉST EMAILEM.

relax
30%
adrenalin
70%
Volným pádem ale bezpečně? To je tandemový seskok.