Pilotem na den Zlín Z-42 Brno Brno

Pilotem na den Zlín Z-42 Brno

Tento zážitek probíhá na letišti Brno - Tuřany. Létáme Zlín Z - 42

Délka letu je 30minut.

V ceně je pozemní příprava minimálně 30min, kdy s klientem projdeme základy ovládání letadla, provedeme společnou předletovou prohlídku, vysvětlíme si ovládací funkce jednotlivých řídidel a základní pravidla leteckého provozu VFR (vizual flight rules)

Po letu ještě probíhá krátký debriefing.

Takováto ochutnávka je obvzláště vhodná pro lidi, kteří buď přemýšlejí o tom zda absolvovat pilotní výcvik, nebo prostě mají k létání blízko avšak už nebo ještě, se výcviku účastnit nemohou. Samozřejmě zážitek může absolvovat každý, kdo má prostě jen chuť si zkusit, jaké to je být pilotem.

DOPROVOD

Počet doprovázejících osob je kvůli bezpečnostním procedurám na mezinárodním letišti Brno omezen na 4 osoby, vyšší počet doprovázejících osob do areálu letiště je zpoplatněn (každá další osoba 250 ,- Kč, cena za osobu navíc se vztahuje i na děti), je nutné tuto skutečnost nahlásit naší společnosti nejpozději 5 dní předem, abychom byli schopni zajistit personál (uvést do rezervačního formuláře).

NA ZÁŽITKOVÉ LETY LZE UPLATNIT ŠEKY GALLERYBETA. PŘI PLATBĚ ŠEKEM BUDE CENA NAVÝŠENA O 10%. OBJEDNÁVKU JE NUTNO PROVÉST EMAILEM.