Lety vrtulníkem Hradec Králové - 1 osoba Hradec Králové

Lety vrtulníkem Hradec Králové - 1 osobaVyhlídkový let vrtulníkem Giumball G 2 Cabri

 

Chcete letět kamkoliv po České republice a dle individuálního přání a mít tak možnost shlédnout svá oblíbená místa z ptačí perspektivy? Pokud ano, pak je tento zážitek v podobě vyhlídkového letu přesně tím, co hledáte. Pokud si myslíte, že by vyhlídkový let potěšil vašeho blízkého, věnujte mu tento nezapomenutelný zážitek jako dárek prostřednictvím dárkového certifikátu. Vyhlídkový let je optimální variantou pro náročné pasažéry, přesto je jedním z nejlevnějších v nabídce zážitků. Pilotovat bude vždy zkušený pilot.

Průběh vyhlídkového letu

 

Po zaplacení částky, která je různá dle délky vyhlídkového letu, obdržíte certifikát, který můžete darovat také jako dárek svým blízkým. Předem si domluvíte vhodné datum vyhlídkového letu a po příjezdu na letiště se setkáte s kontaktní osobou, která se vás ujme a sdělí vám veškeré potřebné informace. Poté vás již čeká nezapomenutelný vyhlídkový let se zkušeným pilotem.

Omezení vyhlídkového letu

 

  • Počet osob na vrtulník: 1

Možnosti přizpůsobení vyhlídkového letu

 

  • Délka letu: 20 minut, 30 minut, 45 minut, 60 minut
  • Lokalita: Hradec Králové

Info o vrtulníku

Francouzský vrtulník Guimbal Cabri G2 je dvoumístný stroj vyrobený z velké části z kompozitních materiálů a vyvinut na základě zkušeností Bruno Guimbala, bývalého konstruktéra Eurocopteru. V současné době se jedná o nejmodernější pístový vrtulník a díky splnění přísných požadavků Evropské agentury pro bezpečnost v civilním letectví také o nejbezpečnější. Vyznačuje se aerodynamickým tvarem kabiny, třílistým hlavním rotorem a zakapotovanou ocastní vrtulkou typu Fenestron. Díky své stabilitě a obrovské manévrovatelnosti je vhodný pro výcvik pilotů. Hmotnost prázdného vrtulníku je 425kg, maximální 700kg. Dosahuje cestovní rychlosti 180km/h.