Let vrtulníkem COBRA

Zažijte let legendárním bojovým vrtulníke AH-1S Cobra. Zažijte pocity pilotů kteří se vynoří zpoza kopce a překvapí bojiště nenadálým úderem. Jeden z nejkrásnějších a necharismatičtějších vrtulníků se kterým můžete letět. Poletí s Vámi pilot od Tygří letky, který původně létal skvělé MIL Mi24 na "druhé straně železné opony". Dnes dochází k symbolickému smíření. S tímto typem vrtulníku můžete letět pouze v České republice a pouze u nás v Hradci Králové.

V době vojenských uskupení Varšavské smlouvy a NATO, byla Cobra a Mi-24 považovány zanejvětší rivaly na pomyslném válčišti, asi jako Spitfire a Me-109 anebo Jak-3 a Fw-190 za druhé světové války.


Vrtulníky určené k ničení pozemní techniky a hlavně tanků, by se v přímém střetu nevyhnuli přímé konfrontaci ve vzdušných bojích.

O tom jaké taktiky proti pozemním a vzdušným cílům by bylo použito a jaké šance měli posádky a stroje na přežití se můžete dozvědět v jedinečné přednášce přímo od pilotů, kteří létají, nebo létali s oběma typy vrtulníků a byli na takové to střetnutí připravováni.

Lokalita Hradec Králové

relax
15%
adrenalin
85%
Let bojovým vrtulníkem je unikátní zážitek, který nelze s ničím porovnat. To se musí zažít.