Let stíhačkou AERO L-29 Delfín Brno

Let stíhačkou AERO L-29 DelfínLet stíhačkou AERO L 29 Delfín

Toužíte po extrémním zážitku ve vysoké rychlosti a velké dávce adrenalinu? Potom se připravte na nezapomenutelný zážitek v podobě letu letadlem AERO L 29 Delfín, který je prvním proudovým letounem navrženým a vyráběným v Československu a je předchůdcem letadla L39 Albatros. Vyzkoušejte si na vlastní kůži extrémně vysokou rychlost a přetížení v podzvukovém stíhacím letounu AERO L 29 Delfín. Obraty a výkruty vysoké pilotáže vám umožní vychutnat pohyb ve vzduchu, při kterém se tají dech. Pokud si myslíte, že by let proudovým letadlem AERO L29 Delfín potěšil vašeho blízkého, věnujte mu tento nezapomenutelný zážitek jako dárek prostřednictvím dárkového certifikátu.

Průběh letu stíhačkou AERO L 29 Delfín

Po krátkém pohovoru o vašem zdravotním stavu bude následovat ustrojení do letecké výstroje a seznámení se s programem letu včetně instruktáže o kabině letadla. Posléze Vás již čeká vlastní let se zkušeným profesionálním pilotem. Samotný průběh letu stíhačkou AERO L 29 Delfín si dohodnete předem s pilotem podle vašich psychických a fyzických možností. Poté vás již čeká nezapomenutelný akrobatický let se zkušeným pilotem.

V ceně letu je předletová příprava, instruktáž, zapůjčení pilotní výstroje, certifikát o uskutečněném letu, DVD z přípravy letu a záběry z kabiny letadla za letu a upomínkový dárek.

 

Omezení letu stíhačkou AERO L 29 Delfín

  • Počet osob: 1
  • Let je prováděn pouze ze zadní kabiny

Možnosti přizpůsobení letu AERO L 29 Delfín

  • Délka akrobatického letu: 15 minut, 20 minut, 25 minut, 30 minut, 1 hodina
  • Lokalita: Brno

Záznam z letu:

pokud objednáte záznam z letu na vlastní Flash kartu, je nezbytné donést alespoň 16GB Flash, která Vám následně po nahrání bude odeslána poštou na Vaši adresu. Ve výjimečných případech lze záznam nahrát na úložiště.

Doprovod

Počet doprovázejících osob je kvůli bezpečnostním procedurám na mezinárodním letišti Brno omezen na 4 osoby, vyšší počet doprovázejících osob do areálu letiště je zpoplatněn (každá další osoba 250 ,- Kč, cena za osobu navíc se vztahuje i na děti), je nutné tuto skutečnost nahlásit naší společnosti nejpozději 5 dní předem, abychom byli schopni zajistit personál (uvést do rezervačního formuláře).

Tento let je právně definován jako: Zkušební výcviková lekce

NA ZÁŽITKOVÉ LETY LZE UPLATNIT ŠEKY GALLERYBETA. PŘI PLATBĚ ŠEKEM BUDE CENA NAVÝŠENA O 10%. OBJEDNÁVKU JE NUTNO PROVÉST EMAILEM.