Konzultace s Janem Rudzinským + let Bücker Jungmann jako dar Chrudim

Konzultace s Janem Rudzinským + let Bücker Jungmann jako dar
SETKÁNÍ S JANEM RUDZINSKÝM NA LETIŠTI CHRUDIM, KONZULTACE ŽIVOTNÍCH ČI PRACOVNÍCH TÉMAT A LET V  LETOUNU  "Elenka" Bucker 1.131 Jungmann D- EELE - ZDARMA

Jan Rudzinskyj je nejen pilot ale také mentor. Mentorské činnosti se věnuje hlavně v zimě, kdy je méně létání a nyní se rozhodl tyto dvě lásky spojit. Během 60ti minut můžete probrat některá svá životní témata a zvládání stresu, které si nakonec demonstrujeme společným letem, který dostanete jako dar ke konzultaci.

JAK PROBÍHÁ LET?

Společně nastoupíte a vyrazíte vstříc nebesům a dobrodružství. 

Sami si vyzkoušíte jak se takový dvouplošník řídí a uvidíte, že tohle "staré" éro toho umí víc než většina nových.

Trasu letu si dohodneme tak, abyste po cestě viděli co nejvíce.

DALŠÍ INFORMACE

Jste vy nebo váš blízký nadšencem létání a obdivujete historická letadla? Potom se připravte na nezapomenutelný zážitek v podobě letu v dvouplošníku Bücker Bü 131 Jungmann, který sloužil jako cvičné letadlo německé armády a od roku 1935 byl vyráběn i v tehdejším Československu. Nic nemá takové kouzlo, jako když usednete do historického letadla se sedadly umístěnými za sebou v otevřeném kokpitu a nasadíte si koženou bundu, kuklu a brýle.

Chcete se seznámit s počátky létání? Pokud ano, pak je tento zážitek v podobě zážitkového letu v dvouplošníku Bücker Bü 131 Jungmann přesně tím, co hledáte. Pokud si myslíte, že by vyhlídkový let letadlem Bücker Bü 131 Jungmann potěšil vašeho blízkého, věnujte mu tento nezapomenutelný zážitek jako dárek prostřednictvím dárkového certifikátu.

Letoun Bücker Bü 131 Jungmann z roku 1961 je po kompletní rekonstrukci s novým motorem, což zaručuje maximální bezpečnost, ale také výkon. To je záruka nevšedního zážitku z vyhlídkového letu historickým letounem. 

OMEZENÍ  LETU BÜCKER BÜ 131 JUNGMANN

  • Období létání: od dubna do října
  • Počet osob: 1
  • Minimální výška pasažéra: 150 cm
  • Maximální váha pasažéra: 95 kg

MOŽNOSTI PŘIZPŮSOBENÍ ZÁŽITKOVÉHO LETU BÜCKER BÜ 131 JUNGMANN

  • Délka letu: 20 nebo 40 minut
  • Lokalita: Chrudim

VIDEOZÁZNAM Z LETU A MOŽNOST PILOTÁŽE

  • Video lze pořídit vlastní kamerou typu GOPRO, úchyty na letounu jsou přiraveny
  • Chcete zažít pocity "Báječných mužů na létajících strojích"? Umožníme Vám pilotovat část svého letu

REZERVACE

vzhledem k časové vytíženosti pilota (airshow apod) může chvíli trvat než najdeme vhodný společný termín, nicméně se vám budeme snažit vyjít vstříc.

  • NA ZÁŽITKOVÉ LETY i konzultace LZE UPLATNIT ŠEKY GALLERYBETA. PŘI PLATBĚ ŠEKEM BUDE CENA NAVÝŠENA O 10%. OBJEDNÁVKU JE NUTNO PROVÉST EMAILEM.