Akrobatický let s Martinem Šonkou - EXTRA NG Tábor

Akrobatický let s Martinem Šonkou - EXTRA NG
AKROBATICKÝ LET s martinem Šonkou - EXTRA NG

Let s naším nejznámějším akrobatem Martinem Šonkou je největším zážitkem, který u nás můžete pořídit. Mistr světa v seriálu Red Bull Air Race a mnohonásobný medailista na světových a evropských šampionátech v letecké akrobacii má nový dvoumístný stroj EXTRA NG.

Záleží jen na vás jak extrémní akrobacii s vámi Martin zalétá. Ale doporučujeme zažít VŠE!

PŘETÍŽENÍ PLUS 10 A MÍNUS 10G!!!

Toužíte po nevšedním zážitku ve vzduchu a velké dávce adrenalinu? Potom se připravte na nezapomenutelný zážitek v podobě akrobatického letu v akrobatickém letounu EXTRA NG, který je považován za Formuli 1 mezi akrobatickými letouny. Vyzkoušejte si na vlastní kůži přemety, vývrtky, výkruty, let po zádech a mnoho dalších akrobatických kousků v moderním stroji EXTRA NG a to vše při přetížení až +10G a -10G. Pokud si myslíte, že by akrobatický let letadlem EXTRA NG potěšil vašeho blízkého, věnujte mu tento nezapomenutelný zážitek jako dárek prostřednictvím dárkového certifikátu.

PRŮBĚH AKROBATICKÉHO LETUEXTRA NG

Po zaplacení částky, která je různá dle délky letuEXTRA NG, obdržíte certifikát, který můžete darovat také jako dárek svým blízkým. Předem si domluvíte vhodné datum akrobatického letu EXTRA NG a po příjezdu na letiště se setkáte s kontaktní osobou, která se vás ujme a sdělí vám veškeré potřebné informace. Nezbytná instruktáž před samotným akrobatickým letem zabere 10 minut. Poté vás již čeká nezapomenutelný akrobatický let se zkušeným pilotem.

OMEZENÍ AKROBATICKÉHO LETU EXTRA NG

  • Počet osob: 1
  • Maximální váha pasažéra 100kg (důležity je také typ postavy, např velmi vyklenuté břicho dopředu může znemožnit let kvůli rozsahu předního řízení - kniplu)

MOŽNOSTI PŘIZPŮSOBENÍ LETU EXTRA NG

  • Délka akrobatického letu: 12 minut
  • Lokalita: Tábor

NA ZÁŽITKOVÉ LETY LZE UPLATNIT ŠEKY GALLERYBETA. PŘI PLATBĚ ŠEKEM BUDE CENA NAVÝŠENA O 10%. OBJEDNÁVKU JE NUTNO PROVÉST EMAILEM.