Akrobatický let letounem Zlín Z 526 nebo Z 142 Brno Brno

Akrobatický let letounem Zlín Z 526 nebo Z 142 Brno

Akrobatický let letadlem Zlín Z 526 nebo Z 142 z Brna

Toužíte po nevšedním zážitku ve vzduchu a velké dávce adrenalinu? Potom se připravte na nezapomenutelný zážitek v podobě akrobatického letu v akrobatickém letounu Zlín Z 526, který slouží jako akrobatické a cvičné letadlo. Vyzkoušejte si na vlastní kůži přemety, vývrtky, výkruty, let po zádech a mnoho dalších akrobatických kousků při vysokém přetížení v kokpitu letadla Zlín Z 526. Pokud si myslíte, že by akrobatický let letadlem Zlín Z 526 potěšil vašeho blízkého, věnujte mu tento nezapomenutelný zážitek jako dárek prostřednictvím dárkového certifikátu.

Průběh akrobatického letu Zlín Z 526 NEBO Z 142 

Po zaplacení částky, která je různá dle délky letu Zlín Z 526, obdržíte certifikát, který můžete darovat také jako dárek svým blízkým. Předem si domluvíte vhodné datum akrobatického letu Zlín Z 526 a po příjezdu na letiště se setkáte s kontaktní osobou, která se vás ujme a sdělí vám veškeré potřebné informace. Nezbytná instruktáž před samotným akrobatickým letem zabere 10 minut. Poté vás již čeká nezapomenutelný akrobatický let se zkušeným pilotem.

Omezení akrobatického letu Zlín Z 526 NEBO Z 142 

  • Počet osob: 1

Možnosti přizpůsobení letu Zlín Z 526 nebo Z 142

  • Délka akrobatického letu: 15/20 minut
  • Lokalita: Brno - Tuřany

Doprovod

Počet doprovodných osob je kvůli bezpečnostním procedurám na mezinárodním letišti Brno omezen na 4 osoby

Záznam z letu:

pokud objednáte záznam z letu na vlastní Flash kartu, je nezbytné donést alespoň 16GB Flash, která Vám následně po nahrání bude odeslána poštou na Vaši adresu.

NA ZÁŽITKOVÉ LETY LZE UPLATNIT ŠEKY GALLERYBETA. PŘI PLATBĚ ŠEKEM BUDE CENA NAVÝŠENA O 10%. OBJEDNÁVKU JE NUTNO PROVÉST EMAILEM.