Akrobatický let letounem Christen Eagle - Příbram Příbram

Akrobatický let letounem Christen Eagle - Příbram

Akrobatický let letadlem Christen Eagle

Toužíte po nevšedním zážitku ve vzduchu a velké dávce adrenalinu? Potom se připravte na nezapomenutelný zážitek v podobě akrobatického letu v akrobatickém letounu Christen Eagle, který je považován za klasiku mezi akrobatickými letouny. Vyzkoušejte si na vlastní kůži přemety, vývrtky, výkruty, let na zádech a mnoho dalších akrobatických kousků klasickém dvouplošníku Christen Eagle a to vše při přetížení až +7G a -5G. Pokud si myslíte, že by akrobatický let letadlem Christen Eagle potěšil vašeho blízkého, věnujte mu tento nezapomenutelný zážitek jako dárek prostřednictvím dárkového certifikátu.

Průběh akrobatického letu Christen Eagle

Po zaplacení částky, která je různá dle délky letu Christen Eagle, obdržíte certifikát, který můžete darovat také jako dárek svým blízkým. Předem si domluvíte vhodné datum akrobatického letu Christen Eagle a po příjezdu na letiště se setkáte s kontaktní osobou, která se vás ujme a sdělí vám veškeré potřebné informace. Nezbytná instruktáž před samotným akrobatickým letem zabere 10 minut. Poté vás již čeká nezapomenutelný akrobatický let se zkušeným pilotem.

Omezení akrobatického letu Christen Eagle

  • Počet osob: 1
  • Maximální váha pasažéra 95kg

Možnosti přizpůsobení letu Christen Eagle

  • Délka akrobatického letu: 10 minut, 15 minut
  • Lokalita: Letiště Příbram Dlouhá Lhota

Let je určen nejen pro piloty k vyzkoušení neobvyklých poloh, ale i pro další zájemce z řad veřejnosti, kteří touží akrobatické prvky reálně vyzkoušet. Jedná se o "zapůjčení letounu"  vč. pilota, kdy cena pronájmu je pro zájemce konečná a pokrývá pouze provozní náklady letounu.

   Tento koncept financování provozu umožňuje nejenom udržet provozuschopnost letounu, ale přispívá i zároveň vyšším počtem odlétaných hodin k udržení potřebných návyků pilotů tohoto stroje.

NA ZÁŽITKOVÉ LETY LZE UPLATNIT ŠEKY GALLERYBETA. PŘI PLATBĚ ŠEKEM BUDE CENA NAVÝŠENA O 10%. OBJEDNÁVKU JE NUTNO PROVÉST EMAILEM.