Akrobatický let letadlem Zlín Z 142 Brno Brno

Akrobatický let letadlem Zlín Z 142 Brno
Akrobatický let letadlem Zlín Z 142 z Brna

Toužíte po nevšedním zážitku ve vzduchu a velké dávce adrenalinu? Potom se připravte na nezapomenutelný zážitek v podobě akrobatického letu v akrobatickém letounu Zlín Z 142, který slouží jako akrobatické a cvičné letadlo. Vyzkoušejte si na vlastní kůži přemety, vývrtky, výkruty, let po zádech a mnoho dalších akrobatických kousků při vysokém přetížení v kokpitu letadla Zlín Z 142. Pokud si myslíte, že by akrobatický let letadlem Zlín Z 142 potěšil vašeho blízkého, věnujte mu tento nezapomenutelný zážitek jako dárek prostřednictvím dárkového certifikátu.

Průběh akrobatického letu Zlín Z 142

Po zaplacení částky, která je různá dle délky letu Zlín Z 142, obdržíte certifikát, který můžete darovat také jako dárek svým blízkým. Předem si domluvíte vhodné datum akrobatického letu Zlín Z 142 a po příjezdu na letiště se setkáte s kontaktní osobou, která se vás ujme a sdělí vám veškeré potřebné informace. Nezbytná instruktáž před samotným akrobatickým letem zabere 10 minut. Poté vás již čeká nezapomenutelný akrobatický let se zkušeným pilotem.

Omezení akrobatického letu Zlín Z 142

  • Počet osob: 1

Možnosti přizpůsobení letu Zlín Z 142

  • Délka akrobatického letu: 15 minut, 20 minut
  • Lokalita: Brno - Tuřany

Doprovod

Počet doprovodných osob je kvůli bezpečnostním procedurám na mezinárodním letišti Brno omezen na 4 osoby

Záznam z letu:

pokud objednáte záznam z letu na vlastní Flash kartu, je nezbytné donést alespoň 16GB Flash, která Vám následně po nahrání bude odeslána poštou na Vaši adresu.

NA ZÁŽITKOVÉ LETY LZE UPLATNIT ŠEKY EDENRED CZ A GALLERYBETA SPOLEČNOSTI LE CHEQUE DEJEUNER. PŘI PLATBĚ ŠEKEM BUDE CENA NAVÝŠENA O 10%. OBJEDNÁVKU JE NUTNO PROVÉST EMAILEM.