Akrobatický let EXTRA 330 LT Brno Tuřany Brno Tuřany

Akrobatický let EXTRA 330 LT Brno Tuřany

AKROBATICKÝ LET LETADLEM EXTRA 330 LC Brno - tuřany

Toužíte po nevšedním zážitku ve vzduchu a velké dávce adrenalinu? Potom se připravte na nezapomenutelný zážitek v podobě akrobatického letu v akrobatickém letounu EXTRA 330 LC, který je považován za Formuli 1 mezi akrobatickými letouny. Vyzkoušejte si na vlastní kůži přemety, vývrtky, výkruty, let po zádech a mnoho dalších akrobatických kousků v moderním stroji Extra 330 LC a to vše při přetížení až +10G a -8G. Pokud si myslíte, že by akrobatický let letadlem Extra 330 LC potěšil vašeho blízkého, věnujte mu tento nezapomenutelný zážitek jako dárek prostřednictvím dárkového certifikátu.

PRŮBĚH AKROBATICKÉHO LETU EXTRA 330 LT

Po zaplacení částky, která je různá dle délky letu obdržíte certifikát, který můžete darovat také jako dárek svým blízkým. Předem si domluvíte vhodné datum akrobatického letu Extra 330 LT a po příjezdu na letiště se setkáte s kontaktní osobou, která se vás ujme a sdělí vám veškeré potřebné informace. Nezbytná instruktáž před samotným akrobatickým letem zabere 10 minut. Poté vás již čeká nezapomenutelný akrobatický let se zkušeným pilotem.

OMEZENÍ AKROBATICKÉHO LETU EXTRA 330 LT

  • Počet osob: 1

MOŽNOSTI PŘIZPŮSOBENÍ LETU EXTRA 330 LC

  • Délka akrobatického letu: 10 minut, 15 minut
  • Lokalita: Brno Tuřany

NA ZÁŽITKOVÉ LETY LZE UPLATNIT ŠEKY EDENRED CZ A GALLERYBETA SPOLEČNOSTI LE CHEQUE DEJEUNER. PŘI PLATBĚ ŠEKEM BUDE CENA NAVÝŠENA O 10%. OBJEDNÁVKU JE NUTNO PROVÉST EMAILEM.