Zážitkový let letadlem T-34 Mentor Brno

Zážitkový let letadlem T-34 Mentor

ZÁŽITKOVÝ let letadlem Beechcraft T - 34B MENTOR

Jste vy nebo váš blízký nadšencem létání? Potom se připravte na nezapomenutelný zážitek v podobě zážitkového letu s letounem Beechcraft T - 34 Mentor. První let prototypu letounu, který vyvinul Walter Beech pro americkou armádu v prosinci 1948. Mentor nahradil v armádě legendární trainery T - 6 Texan, který u nás také můžete ochutnat.

Pokud chcete ochutnat pocity letu ve warbirdu za zlomek ceny Mustangu - Mentro je ta správná volba.

Součástí letu jsou mohou být i akrobatické prvky.

Mentor konstrukčně vychází ze známé Beechovi konstrukce Beechcraft T-34 Mentor. Pokud si myslíte, že byzážitkový let s letounem Beechcraft T - 34 Mentor potěšil vašeho blízkého, věnujte mu tento nezapomenutelný zážitek jako dárek prostřednictvím dárkového certifikátu. Letadlo Beechcraft T - 34 Mentor je maximálně bezpečné a pilotovat bude vždy zkušený pilot, který na tomto typu letadla nalétal stovky hodin.

Průběh vyhlídkového letu Beechcraft T - 34 MENTOR

Po zaplacení částky, která je různá dle délky vyhlídkového letu Beechcraft Mentor, obdržíte certifikát, který můžete darovat také jako dárek svým blízkým. Předem si domluvíte vhodné datum vyhlídkového letu letounem Beechcraft T-34 Mentor a po příjezdu na letiště se setkáte s kontaktní osobou, která se vás ujme a sdělí vám veškeré potřebné informace. Poté vás již čeká nezapomenutelný vyhlídkový let se zkušeným pilotem.

Omezení vyhlídkového letu Beechcraft T - 34 Mentor

  • Počet osob na letadlo: 1 - letoun se pronajímá celý

Možnosti přizpůsobení vyhlídkového letu Beechcraft T - 34 MENTOR

  • Délka letu: 30 minut, 60 minut