Zážitkový let dvouplošníkem s Janem Rudzinským Chrudim

Zážitkový let dvouplošníkem s Janem Rudzinským
SETKÁNÍ S JANEM RUDZINSKÝM NA LETIŠTI CHRUDIM A LET V JEHO LETOUNU  "Elenka" Bucker 1.131 Jungmann D- EELE

Let a setkání proběhne v dohodnutém čase, kdy vám Jan představí letoun a vysvětlí vám jak se s ním létá a proč je tehle veterán jedno z nejoblíbenějších letadel na celém světě. 

V ceně letu dostanete Janovu knihu "Na křídlech racků" s podpisem a věnováním.

nkr-fb-jr

Společně nastoupíte a vyrazíte vstříc nebesům a dobrodružství. 

Sami si vyzkoušíte jak se takový dvouplošník řídí a uvidíte, že tohle "staré" éro toho umí víc než většina nových.

Trasu letu si dohodneme tak, abyste po cestě viděli co nejvíce.

DALŠÍ INFORMACE

Jste vy nebo váš blízký nadšencem létání a obdivujete historická letadla? Potom se připravte na nezapomenutelný zážitek v podobě letu v dvouplošníku Bücker Bü 131 Jungmann, který sloužil jako cvičné letadlo německé armády a od roku 1935 byl vyráběn i v tehdejším Československu. Nic nemá takové kouzlo, jako když usednete do historického letadla se sedadly umístěnými za sebou v otevřeném kokpitu a nasadíte si koženou bundu, kuklu a brýle.

Chcete se seznámit s počátky létání? Pokud ano, pak je tento zážitek v podobě zážitkového letu v dvouplošníku Bücker Bü 131 Jungmann přesně tím, co hledáte. Pokud si myslíte, že by vyhlídkový let letadlem Bücker Bü 131 Jungmann potěšil vašeho blízkého, věnujte mu tento nezapomenutelný zážitek jako dárek prostřednictvím dárkového certifikátu.

Letoun Bücker Bü 131 Jungmann z roku 1961 je po kompletní rekonstrukci s novým motorem, což zaručuje maximální bezpečnost, ale také výkon. To je záruka nevšedního zážitku z vyhlídkového letu historickým letounem. 

PRŮBĚH ZÁŽITKOVÉHO LETU BÜCKER BÜ 131 JUNGMANN

Po zaplacení částky, obdržíte certifikát, který můžete darovat také jako dárek svým blízkým. Předem si domluvíte vhodné datum zážitkového letu dvouplošníkem Bücker Bü 131 Jungmann a po příjezdu na letiště se setkáte s kontaktní osobou, která se vás ujme a sdělí vám veškeré potřebné informace. Nezbytná instruktáž před samotným letem zabere 10 minut. Budete vybaveni brýlemi, koženou bundou a kuklou, tak aby vše dokonale odpovídalo letu historickým letounem Bücker Bü 131 Jungmann. Poté vás již čeká nezapomenutelný vyhlídkový let se zkušeným pilotem.

 

OMEZENÍ ZÁŽITKOVÉHO LETU BÜCKER BÜ 131 JUNGMANN

  • Období létání: od března do října
  • Počet osob: 1
  • Minimální výška pasažéra: 150 cm
  • Maximální váha pasažéra: 95 kg

MOŽNOSTI PŘIZPŮSOBENÍ ZÁŽITKOVÉHO LETU BÜCKER BÜ 131 JUNGMANN

  • Délka letu: 20 minut, delší let po individuální dohodě za příplatek
  • Lokalita: Chrudim

VIDEOZÁZNAM Z LETU A MOŽNOST PILOTÁŽE

  • Video lze pořídit vlastní kamerou typu GOPRO, úchyty na letounu jsou přiraveny
  • Chcete zažít pocity "Báječných mužů na létajících strojích"? Umožníme Vám pilotovat část svého letu

  • NA ZÁŽITKOVÉ LETY LZE UPLATNIT ŠEKY GALLERYBETA. PŘI PLATBĚ ŠEKEM BUDE CENA NAVÝŠENA O 10%. OBJEDNÁVKU JE NUTNO PROVÉST EMAILEM.