Zážitkový let Bücker Bü-131 Jungmann - Chrudim Chrudim

Zážitkový let Bücker Bü-131 Jungmann - ChrudimZážitkový let Bücker Bü 131 Jungmann z letiště v Chrudimi

Let dvouplošníkem si nemůžete koupit - to není možné. Můžeme Vás ale dvouplošníkem ZDARMA svézt pokud si u nás objednáte reklamu, jako výraz naší vděčnosti.

Jste vy nebo váš blízký nadšencem létání a obdivujete historická letadla? Potom se připravte na nezapomenutelný zážitek v podobě letu v dvouplošníku Bücker Bü 131 Jungmann, který sloužil jako cvičné letadlo německé armády a od roku 1935 byl vyráběn i v tehdejším Československu. Nic nemá takové kouzlo, jako když usednete do historického letadla se sedadly umístěnými za sebou v otevřeném kokpitu a nasadíte si koženou bundu, kuklu a brýle.

Chcete se seznámit s počátky létání? Pokud ano, pak je tento zážitek v podobě zážitkového letu v dvouplošníku Bücker Bü 131 Jungmann přesně tím, co hledáte. Pokud si myslíte, že by vyhlídkový let letadlem Bücker Bü 131 Jungmann potěšil vašeho blízkého, věnujte mu tento nezapomenutelný zážitek jako dárek prostřednictvím dárkového certifikátu.

Letoun Bücker Bü 131 Jungmann z roku 1958 je po kompletní rekonstrukci s novým motorem, což zaručuje maximální bezpečnost, ale také výkon. To je záruka nevšedního zážitku z vyhlídkového letu historickým letounem. Pilotovat bude vždy zkušený pilot, který na tomto typu letadla nalétal stovky hodin.

Průběh zážitkového letu Bücker Bü 131 Jungmann

Po zaplacení částky, která je různá dle objednaného reklamního prostoru na letounu Bücker Bü 131 Jungmann, obdržíte certifikát, který můžete darovat také jako dárek svým blízkým. Předem si domluvíte vhodné datum zážitkového letu dvouplošníkem Bücker Bü 131 Jungmann a po příjezdu na letiště se setkáte s kontaktní osobou, která se vás ujme a sdělí vám veškeré potřebné informace. Nezbytná instruktáž před samotným  letem zabere 10 minut. Budete vybaveni brýlemi, koženou bundou a kuklou, tak aby vše dokonale odpovídalo letu historickým letounem Bücker Bü 131 Jungmann. Poté vás již čeká nezapomenutelný vyhlídkový let se zkušeným pilotem.

Lety jsou organizovány takto:

Abychom Vám mohli umožnit let historickým letounem - nabízíme Vám možnost na náš dvouplošník na dobu 24hod umísti reklamní samolepku (viz obch podmínky) a k tomu od nás dostanete let ZDARMA.

Zážitkový let dvouplošníkem Bücker Bü-131 Jungmann - Chrudim

Tyto typy letů není možné s ohledem na předpisy a právní řád ČR prodávat jako Zážitkový/reklamní let. Z tohoto důvodu je možné pouze zakoupit reklamní prostor na uvedeném letounu a součástí plnění je zdarma let v definovaném časovém úseku. 

A/ Reklamní prostor 30x10cm – 5800Kč, cena reklamy obsahuje zdarma let 20 minut

B/ Reklamní prostor 30x15cm – 8700Kč cena reklamy obsahuje zdarma let 30 minut

C/ Reklamní prostor 40x15cm – 12900Kč cena reklamy obsahuje zdarma let 45 minut letu 

D/ Reklamní prostor 50x15cm – 17200Kč cena reklamy obsahuje zdarma let 60 minut letu 

Reklamní prostor na letounu je poskytnut na dobu 24 hodin.

Omezení zážitkového letu Bücker Bü 131 Jungmann

  • Období létání: od března do října
  • Počet osob: 1
  • Minimální výška pasažéra: 150 cm
  • Maximální váha pasažéra: 95 kg

Možnosti přizpůsobení zážitkového letu Bücker Bü 131 Jungmann

  • Délka letu: 20 minut, 30 minut, 45 minut, 60 minut
  • Lokalita: Chrudim

Videozáznam z letu a možnost pilotáže

  • Video lze pořídit vlastní kamerou typu GOPRO, úchyty na letounu jsou přiraveny
  • Chcete zažít pocity "Báječných mužů na létajících strojích"? Umožníme Vám pilotovat část svého letu

TERMÍNY

Pilot většinou o víkendech létá na airshow, proto většinou létání probíha ve všední dny.

  • NA ZÁŽITKOVÉ LETY LZE UPLATNIT ŠEKY EDENRED CZ A GALLERYBETA SPOLEČNOSTI LE CHEQUE DEJEUNER. PŘI PLATBĚ ŠEKEM BUDE CENA NAVÝŠENA O 10%. OBJEDNÁVKU JE NUTNO PROVÉST EMAILEM.