Vyhlídkový let letadlem North American T6/SNJ5 TEXAN/Harvard Plzeň

Vyhlídkový let letadlem North American T6/SNJ5 TEXAN/HarvardVyhlídkový let letadlem North American T-6 TEXAN/HARWARD

Jste vy nebo váš blízký nadšencem létání a obdivujete letadla 2. světové války? Potom se připravte na nezapomenutelný zážitek v podobě vyhlídkového letu v letadlem North American T-6 TEXAN, který byl americkým cvičným letounem užívaným pro výcvik pilotů v druhé světové válce. Využíván byl nejen americkým letectvem včetně amerického námořnictva, ale také britskou RAF a dalšími zeměmi po celém světě. V mnohých leteckých klubech slouží dodnes.

Chcete se seznámit s létáním ve stíhacím letadlu 2. světové války? Pokud ano, pak je tento zážitek v podobě vyhlídkového letu v letadle North American T-6 TEXAN přesně tím, co hledáte. Pokud si myslíte, že by vyhlídkový let letadlem North American T-6 TEXAN potěšil vašeho blízkého, věnujte mu tento nezapomenutelný zážitek jako dárek prostřednictvím dárkového certifikátu.

Letoun North American T-6 TEXAN z 2. světové války je po rekonstrukci, což zaručuje maximální bezpečnost, ale také výkon. To je záruka nevšedního zážitku z vyhlídkového letu historickým letounem. Pilotovat bude vždy zkušený pilot, který na tomto typu letadla nalétal stovky hodin.

Průběh vyhlídkového letu North American T-6 TEXAN/HARWARD

Po zaplacení částky, která je různá dle délky vyhlídkového letu North American T-6 TEXAN, obdržíte certifikát, který můžete darovat také jako dárek svým blízkým. Předem si domluvíte vhodné datum vyhlídkového letu letounem North American T-6 TEXAN a po příjezdu na letiště se setkáte s kontaktní osobou, která se vás ujme a sdělí vám veškeré potřebné informace. Nezbytná instruktáž před samotným vyhlídkovým letem zabere 10 minut. Poté vás již čeká nezapomenutelný vyhlídkový let se zkušeným pilotem.

Vzhledem k náročnosti provozu tohoto typu letadel je nutné vždy dohodnout společný termín pro několik klientů/pasažérů najednou.

 

Omezení vyhlídkového letu North American T-6 TEXAN/HARWARD

  • Počet osob: 1

Možnosti přizpůsobení vyhlídkového letu North American T-6 TEXAN

  • Délka letu: 20 minut, 30 minut, 45 minut, 60 minut

Let tímto letounem je realizován na základě individuální objednávky. Termíny letu jsou přizpůsobeny možnostem letadla a pilota.

CENA NA VYŽÁDÁNÍ