Let dvouplošníkem Boeing Stearmann - Plzeň Let dvouplošníkem Boeing Stearmann

Let dvouplošníkem Boeing Stearmann - PlzeňZážitkový let letadlem Boeing Stearman PT-17 z Plzně

Let dvouplošníkem si nemůžete koupit - to není možné. Můžeme Vás ale dvouplošníkem ZDARMA svézt pokud si u nás objednáte reklamu, jako výraz naší vděčnosti.

Jste vy nebo váš blízký nadšencem létání a obdivujete historická letadla? Potom se připravte na nezapomenutelný zážitek v podobě zážitkového letudvouplošníku Boeing Stearman PT- 17, který byl americkým cvičným letounem užívaným pro výcvik pilotů v druhé světové válce. Vznikl ve firmě Stearman na počátku třicátých let. První prototyp vzlétl roku 1934, což bylo právě v době, kdy se firma Stearman Aircraft Company stala součástí koncernu Boeing. Od té doby se začaly vyrábět letouny řady PT-13 až PT-18, které se většinou lišily jen instalovanými motory či drobnými změnami. Po válce se tyto oblíbené stroje začaly dostávat k fanouškům létání a sloužily a někde slouží ještě dodnes jako sportovní a akrobatické letouny.

Chcete se vžít do role amerického pilota z 2. světové války? Pokud ano, pak je tento zážitek v podobě zážitkového letu v dvouplošníku Boeing Stearman PT-17 přesně tím, co hledáte. Pokud si myslíte, že by zážitkový let letadlem Boeing Stearman PT-17 potěšil vašeho blízkého, věnujte mu tento nezapomenutelný zážitek jako dárek prostřednictvím dárkového certifikátu.

Letoun Boeing Stearman PT-17 z roku 1947 je po rekonstrukci, což zaručuje maximální bezpečnost, ale také výkon. To je záruka nevšedního zážitku z zážitkového letu historickým letounem. Pilotovat bude vždy zkušený pilot, který na tomto typu letadla nalétal stovky hodin.

Průběh zážitkového letu Boeing Stearman PT-17

Po zaplacení částky, která je různá dle délky vyhlídkového letu Boeing Stearman PT-17, obdržíte certifikát, který můžete darovat také jako dárek svým blízkým. Předem si domluvíte vhodné datum zážitkového letu letounem Boeing Stearman PT-17 a po příjezdu na letiště se setkáte s kontaktní osobou, která se vás ujme a sdělí vám veškeré potřebné informace. Nezbytná instruktáž před samotným zážitkovým letem zabere 10 minut. Poté vás již čeká nezapomenutelný zážitkový let se zkušeným pilotem.

Omezení zážitkového letu Boeing Stearman PT-17

  • Období létání: od března do října
  • Počet osob: 1

Možnosti přizpůsobení zážitkového letu Boeing Stearman PT-17

  • Délka letu: 20minut, 30 minut, 45 minut, 60 minut
  • Lokalita: Plzeň

NA ZÁŽITKOVÉ LETY LZE UPLATNIT ŠEKY EDENRED CZ A GALLERYBETA SPOLEČNOSTI LE CHEQUE DEJEUNER. PŘI PLATBĚ ŠEKEM BUDE CENA NAVÝŠENA O 10%. OBJEDNÁVKU JE NUTNO PROVÉST EMAILEM.