Akrobatický let letounem SK - 61 Bulldog Roudnice nad Labem Roudnice nad Labem

Akrobatický let letounem SK - 61 Bulldog Roudnice nad Labem

Akrobatický let letadlem SK - 61 Bulldog z Roudnice nad Labem

Toužíte po nevšedním zážitku ve vzduchu a velké dávce adrenalinu? Potom se připravte na nezapomenutelný zážitek v podobě akrobatického letu v akrobatickém letounu SK - 61 Bulldog, který slouží jako akrobatické a cvičné letadlo. Vyzkoušejte si na vlastní kůži přemety, vývrtky, výkruty, let po zádech a mnoho dalších akrobatických kousků při vysokém přetížení v kokpitu letadla SK - 61. Pokud si myslíte, že by akrobatický let letadlem SK - 61 Bulldog potěšil vašeho blízkého, věnujte mu tento nezapomenutelný zážitek jako dárek prostřednictvím dárkového certifikátu.

Průběh akrobatického letu

SK - 61 Bulldog

Po zaplacení částky, která je různá dle délky letuSK - 61 Bulldog, obdržíte certifikát, který můžete darovat také jako dárek svým blízkým. Předem si domluvíte vhodné datum akrobatického letuSK - 61 Bulldog a po příjezdu na letiště se setkáte s kontaktní osobou, která se vás ujme a sdělí vám veškeré potřebné informace. Nezbytná instruktáž před samotným akrobatickým letem zabere 10 minut. Poté vás již čeká nezapomenutelný akrobatický let se zkušeným pilotem.

Omezení akrobatického letu SK - 61 Bulldog

  • Počet osob: 1

Možnosti přizpůsobení letu SK - 61 Bulldog

  • Délka akrobatického letu: 30 minut
  • Lokalita: Roudnice nad Labem

NA ZÁŽITKOVÉ LETY LZE UPLATNIT ŠEKY GALLERYBETA. PŘI PLATBĚ ŠEKEM BUDE CENA NAVÝŠENA O 10%. OBJEDNÁVKU JE NUTNO PROVÉST EMAILEM.