Akrobatický let letadlem Suchoj Su 29 Moravská Třebová/Chotěboř

Akrobatický let letadlem Suchoj Su 29

Akrobatický let letadlem Suchoj Su 29 Moravská Třebová

Toužíte po nevšedním zážitku ve vzduchu a velké dávce adrenalinu? Potom se připravte na nezapomenutelný zážitek v podobě akrobatického letu v akrobatickém letounu Suchoj Su 29, který je považován za Formuli 1 mezi akrobatickými letouny. Vyzkoušejte si na vlastní kůži přemety, vývrtky, výkruty, let po zádech a mnoho dalších akrobatických kousků v moderním stroji Suchoj SU 29 a to vše při přetížení až +10G a -10G. Pokud si myslíte, že by akrobatický let letadlem Suchoj Su 29 potěšil vašeho blízkého, věnujte mu tento nezapomenutelný zážitek jako dárek prostřednictvím dárkového certifikátu.

Průběh akrobatického letu Suchoj Su 29

Po zaplacení částky, která je různá dle délky letu Suchoj Su 29, obdržíte certifikát, který můžete darovat také jako dárek svým blízkým. Předem si domluvíte vhodné datum akrobatického letu Suchoj Su 29 a po příjezdu na letiště se setkáte s kontaktní osobou, která se vás ujme a sdělí vám veškeré potřebné informace. Nezbytná instruktáž před samotným akrobatickým letem zabere 10 minut. Poté vás již čeká nezapomenutelný akrobatický let se zkušeným pilotem.

Omezení akrobatického letu Suchoj Su 29

  • Počet osob: 1

Možnosti přizpůsobení letu Suchoj Su 29

  • Délka akrobatického letu: 10 minut, 15 minut
  • Lokalita: Chotěboř, Most dle momentáoního umístění letounu

NA ZÁŽITKOVÉ LETY LZE UPLATNIT ŠEKY GALLERYBETA. PŘI PLATBĚ ŠEKEM BUDE CENA NAVÝŠENA O 10%. OBJEDNÁVKU JE NUTNO PROVÉST EMAILEM.