Akrobatický let letadlem Extra 300 Moravská Třebová Moravská Třebová

Akrobatický let letadlem Extra 300 Moravská Třebová

Akrobatický let letadlem Extra 300 Moravská Třebová

Toužíte po nevšedním zážitku ve vzduchu a velké dávce adrenalinu? Potom se připravte na nezapomenutelný zážitek v podobě akrobatického letu v akrobatickém letounu EXTRA 300, který je považován za Formuli 1 mezi akrobatickými letouny. Vyzkoušejte si na vlastní kůži přemety, vývrtky, výkruty, let po zádech a mnoho dalších akrobatických kousků v moderním stroji Extra 300 a to vše při přetížení až +10G a -8G. Pokud si myslíte, že by akrobatický let letadlem Extra 300 potěšil vašeho blízkého, věnujte mu tento nezapomenutelný zážitek jako dárek prostřednictvím dárkového certifikátu.

Průběh akrobatického letu Extra 300

Po zaplacení částky, která je různá dle délky letu obdržíte certifikát, který můžete darovat také jako dárek svým blízkým. Předem si domluvíte vhodné datum akrobatického letu Extra 300 a po příjezdu na letiště se setkáte s kontaktní osobou, která se vás ujme a sdělí vám veškeré potřebné informace. Nezbytná instruktáž před samotným akrobatickým letem zabere 10 minut. Poté vás již čeká nezapomenutelný akrobatický let se zkušeným pilotem.

Omezení akrobatického letu Extra 300

  • Počet osob: 1

Možnosti přizpůsobení letu Extra 300

  • Délka akrobatického letu: 10 minut, 15 minut
  • Lokalita: Moravská Třebová

NA ZÁŽITKOVÉ LETY LZE UPLATNIT ŠEKY EDENRED CZ A GALLERYBETA SPOLEČNOSTI LE CHEQUE DEJEUNER. PŘI PLATBĚ ŠEKEM BUDE CENA NAVÝŠENA O 10%. OBJEDNÁVKU JE NUTNO PROVÉST EMAILEM.